Šipkové automaty

  • Nabízíme pronájem šipkových automatů značky Cyberdine
  • Zdarma zajistíme dopravu instalaci i pravidelný servis
  • Zdarma také dodáváme herní příslušenství: šipky, hroty a letky
  • Provozujeme pouze nejnovější stroje, vždy ve špičkovém stavu
  • Zajistíme ligovou soutěž, turnaje pořádané UŠO


Profesionální šipkové automaty Cyberdine nabízejí:

- Přes dvacet různých her a mnoho herních variant

- Možnost hry jednoho až osmi hráčů

- Přehledný LED Display

- Osvětlený barevný elektronický terč s otřesovým čidlem

- Atraktivní zvukové efekty a melodie

- Manuální, nebo automatické přepínání hráčů

- Vhazovače akceptující všechny typy českých mincí a EUR


Oživte Vaše provozovny zábavou! Šipkové automaty jsou vhodné do hospod, restaurací, klubů, heren, diskoték, zábavních nebo obchodních center. Šipkové automaty jsou také výborným dolpňkem firemních nebo jakýchkoliv společenských akcí kde by něměla chybět zábava.

Profesionální turnajové stroje Cyberdine poskytují maximální požitek ze hry. Vyzkoušejte všechny hry a jejich kombinace (180, 301, 501, 701, 901, 1001, parchessi, cricket, high score, low score, sper 100, marathon, roulette, baseball, run and gun a další...)

Činnost v tomto oboru provozujeme již od roku 1999 a to nejen v Praze ale i po celých Středních Čechách. Naše šipkové přístroje jsou registrovány v Unii šipkových organizací, není tedy problémem zajistit a uspořádat ligový turnaj přímo ve Vašem podniku.

Servis a případné opravy poskytujeme maximálně do 24 hodin od nahlášení poruchy. Dlouhodobý pronájem nabízíme za výhodných podmínek formou podílu z tržby, krátkodobý pronájem individuálně podle počtu strojů a lokality umístění. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám sdělíme podrobné podmínky spolupráce, případně jakékoli další dotazy.