Pronájem

Jukeboxy / Fotbálky / Kuličkové automaty


  • Jukeboxy s možností karaoke
  • Stolní fotbálky (FAS, Garlando, Roberto)
  • Kuličkové automaty na kapsle

Jukeboxy

Oživte Vaši provozovnu a vydělávejte na tom! Jukebox je vhodným doplňkem do hospod, restaurací, vináren barů a klubů. Nabízíme atraktivní stojanové i nástěnné jukeboxy s kvalitním ozvučením, navíc s možností napojení na Vaši hudební aparaturu. Nabídněte Vašim hostům zábavu spojenou se zpěvem oblíbených písniček před publikem. Hlavní výhodou pronájmu jukeboxů jsou pro Vás výhodné podmínky bez starostí a nákladů. Neplatíte žádný nájem, servisní opravy ani jiné náklady spojené s provozem. Postaráme se o instalaci, proškolení obsluhy, zákonné poplatky pro organizace OSA a INTEGRAM, dohraní aktualizací programu i skladeb nových interpretů zcela Zdarma! Po vzájemné domluvě jukebox dodáme do dvou pracovních dnů. Dohrávání nových skladeb a účtování tržby provádíme cca jednou za měsíc. Výběr dohrávaných titulů provádíme vždy s ohledem na aktuální hudební žebříčky v médiích. Nezapomínáme však na hudební klasiku, tedy starší skladby českých i zahraničních interpretů, které naše jukeboxy již obsahují. Celkem přes 60 000 skladeb všech hudebních žánrů.

Stolní fotbálky

Stolní fotbálky by němeli chybět v žádném hostinci nebo baru, je zkrátka ideální do všech typů pohostinských zařízení, nebo jako zpestření firemních akcí. Jako u ostatních automatů se o veškeré náklady na provoz staráme my. Stolní fotbal přináší radost ze zdravého soupeření, neváhejte tedy využít nabídky krátkodobého, nebo dlouhodobého pronájmu stolních fotbalů všech zavedených výrobců. Naše stroje mají buď mechanický, nebo eletronický mincovník. Mechanický vhazovač na desetikoruny, elektronický na všechny typy českých mincí. Dále je součástí fotbálku kalené bezpečnostní sklo, display, eletronické počítadlo usnadňující měsíční vyúčtovaní. Nespornou výhodou jsou šikmé seříditelné nohy, sloužící lepší stabilitě. Tyto stroje jsou oblíbené u všech věkových skupin. V našem sortimentu naleznete i fotbálky Roberto, vhodné pro začátečníky, díky teleskopickým tyčím se eliminuje riziko poranění proto je vhodný např. do škol, táborů a dalších prostor kde budou fotbálek hrát předevsím děti.

Kuličkové automaty

Zabýváme se také pronájmem mechanických kuličkových automatů Carambola, jako náplně slouží kapsle obsahující hračky, žvýkačky, hopíky (hopsakoule), příšerky a jiné postavičky známe z TV a komixů. S každým naplněním zásobníku spojujeme soutěž o hodnotné ceny (hračky na vysílačku, realistické modely aut a strojů, nebo společenské hry), možnost výhry zvýší herní atraktivitu a tím i podíl z tržby pro Vaši provozovnu. Tyto jednoduché kuličkové přístroje ke svému provozu nepotřebují eletrickou energii, jsou spolehlivé a téměř bezporuchové. Vhodné provozovny pro umístění mohou být: obchody, cukrárny, nákupní a zábavní centra, sportoviště, zájmová střediska, školy, školky a další.